Водяное охлаждение Thermaltake Water 3.0 240 ARGB Sync (CL-W233-PL12SW-A)
Производитель: Thermaltake Код товара: 106659 Артикул: CL-W233-PL12SW-A
Продано
+ Официальная гарантия.
Сокет:AMD AM4, AMD AM3, Intel 2066/2011, Intel 115x/1200, AMD AM5, Intel 1700
Тип:Водяное охлаждение
Цвет:Черный, ARGB
Размер:12 см.
Описание
P/N CL-W233-PL12SW-A
ВЕС 1230 g
PUMP Motor Speed: 3600 RPM
Rated Voltage: 12 V & 5V
Power Input: 12V – 3.9 W , 5V – 1.06 W
WATER BLOCK Material: Copper
FAN Dimension: 120 x 120 x 25 mm
Speed: PWM 500~1500 R.P.M (2510-4PIN)
Noise Level: 25.8 dB-A
Rated Voltage: 12 V & 5V
Power Input: 12V- 1.44 W, 5V – 1.6W (one fan)
Max. Air Flow: 56.45 CFM
Max. Pressure: 1.59 mm-H2O
LED Control: ARGB controller or 5V addressable RGB header on motherboard
TUBE Length: 326mm
Material: Rubber
RADIATOR Dimension: 270 x 120 x 27 mm